KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14619526
nr 1461 9526
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
St. Quen-laumone. Signerad. Akvarell, bildmått: 24x25 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:48:39
18/4 19:43:39
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson